Movies
Ratings
263
The Truman ShowRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5