Movies
Ratings
37
BreathlessRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5