Movies
Ratings
74
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
RayRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5