Series
Ratings
37
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0