Series
Ratings
65
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love CatcherRated ★ 4.0
Love Catcher in SeoulRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5