Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The WitnessRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0