Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0