Titles you rated
MasterRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.5