Titles you rated
GiantRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Ugly AlertRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0- Chosun PoliceRated ★ 3.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0