Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5