Titles you rated
Purple HeartsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.5
The Night HouseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Night TeethRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
The GuiltyRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 5.0
Wrath of ManRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Love at Second SightRated ★ 3.5
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Bad Times at the El RoyaleRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
NobodyRated ★ 3.5
VolitionRated ★ 3.0