Movies
Ratings
1306
My KingRated ★ 4.5
The King of KingsRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
CodaRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Hurricane HeistRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 0.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0