Series
Ratings
26
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0