Movies
Ratings
85
DivergentRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.0
AdoreRated ★ 0.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
ClickRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0