Series
Ratings
38
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0