Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 0.5
SwiriRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0