Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5