Titles you rated
Ugly AlertRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 4.0