Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
PlutoRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5