Movies
Ratings
586
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5