Titles you rated
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Baki Season 1: Part 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Mew Mew PowerRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0