Movies
Ratings
632
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BeatRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 1.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
ChampionRated ★ 1.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5