Movies
Ratings
377
John CarterRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0