Titles you rated
Buddy DaddiesRated ★ 3.5
Overtake!Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The OARated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0- Everything Will be FineRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
The DropoutRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Andor Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0