Series
Ratings
18
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5