Movies
Ratings
61
Bedtime StoriesRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
FilthRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0