Series
Ratings
193- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Fight for Glory: World Series 2024Rated ★ 3.5- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.0
- Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 4.0
- 6 Byokan no Kiseki: Hanabishi Mochizuki Seitaro no 2 Nibanme no YuutsuRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 3.5- Tonight is U-Shaped Season 2Rated ★ 3.5
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 4.0