Titles you rated
I Am a HeroRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0