Movies
Ratings
48
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.5