Series
Ratings
28
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0