Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 2.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0- Great InheritanceRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 2.0
Moorim SchoolRated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
The LegendRated ★ 2.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5