Movies
Ratings
26
VenomRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5