Series
Ratings
52
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0