Series
Ratings
13
49 DaysRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 0.5