Movies
Ratings
31
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0