Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 0.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 0.5
The Human Centipede First SequenceRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 5.0
Grave EncountersRated ★ 2.0
The WigRated ★ 3.0
AloneRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 0.5
The CatRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 0.5