Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5