Movies
Ratings
270
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 0.5
2012Rated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5