Series
Ratings
218
The Good DoctorRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Hikaru no GoRated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.5