Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5