Titles you rated
AnomalisaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Human NatureRated ★ 4.0
Where the Wild Things AreRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
To Die By Your SideRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0