Series
Ratings
191
Toradora!Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 3.0- Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5