Titles you rated
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0- ひぐらしのなく頃にRated ★ 4.0
- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.5
Dear SisterRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5- STAR DRIVER 빛의 타쿠토Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
WomanRated ★ 4.0- 아츠히메Rated ★ 4.0
Desperate MotherhoodRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 4.0- Attention PleaseRated ★ 4.0