Titles you rated
ResurrectionRated ★ 2.0
Ringu 2Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Rocky IVRated ★ 1.5- That's Cunning! Shijo Saidai no Sakusen?Rated ★ 1.0
SpiralRated ★ 1.0
Major League: Back to the MinorsRated ★ 1.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0