Titles you rated
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0