Titles you rated
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
High☆Speed!: Free! Starting DaysRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0