Titles you rated
- Night On Earth: Shot In The DarkRated ★ 5.0
The Wandering EarthRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 2.5
MissingRated ★ 4.0