Movies
Ratings
683
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5