Movies
Ratings
1386
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0