Movies
Ratings
193
AladdinRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
A Wrinkle in TimeRated ★ 2.0
The 15:17 to ParisRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0